fotorealistické renderování

3D tvorba objektů, interiérů, exteriérů a scén s maximální precizností, propracované do posledního detailu. Tvorba realistických materiálů dodá modelu věrný vzhled.
návrhy | produktový design

Návrhy a realizace produktů nejrůznějšího zaměření. Návrhy interiérů.
3d tisk | hardware

Tvorba detailních 3D modelů s následným vytištěním z nejrůznějších materiálů. Hardwarové vybavení.
`
Fotorealistické renderování
Produkty, interiéry, exteriéry a scény lze vyhotovit podle reálné předlohy, nákresu anebo dokumentace. Vše se následně vymodeluje, doplní o materiály a scénu. Reálný vzhled pak dopomůže k lepší představě konkrétního projektu.


Smysl pro detail
Každý projekt je mou osobní výzvou. Mou prioritou je kvalitní model doplněný o kvalitní materiály. Proto se snažím dělat vše s maximální přesností. To často může odhalit i ukrytá rizika spojená s následnou realizací, která se tak dají snadněji opravit ještě při jeho návrhu.


Návrhy interiérů

Interiér vždy rád přizpůsobuji daným možnostem a požadavkům. Přitom se ale snažím vnést nový náhled spolu s kreativními nápady. příklad mé práce


3D tisk
Vyhotovím jakýkoliv model s maximální přesností. Pro tisk využívám profesionálních tiskáren českých značek s různými parametry tisku. Vždy jen záleží na Vašich konkrétních požadavcích.Hardware
Pro modelaci a rendery využívám profesionální víceprocesorové pracovní stanice s mnoha fyzickými jádry, velkou kapacitou operačních pamětí a dostatkem grafického výkonu. To zajistí maximální rychlost výpočtu s ohledem na danou scénu.